Cпеціалізована школа № 3 м. Києва
з поглибленим вивченням інформаційних технологій

+38 (044) 434-45-33, 434-32-55
04208, м. Київ, пр. Правды, 84

Школа № 3 - перша школа на масиві Виноградар. Понад 30 років зустрічає вона дітей. Це єдиний навчальний заклад, який дає освіту російською та українською мовами.

Протягом останніх років учні закладу посідали призові місця на районних та міських предметних олімпіадах з базових дисциплін (тільки цього року на районному етапі - 134 призових місця). Це і стало підставою для надання школі статусу школи з поглибленим вивченням інформаційних технологій, фізики та математики.

Але до нас приходять діти з різними природними задатками та здібностями. Тому для кожної із категорій наших учнів ми створюємо комфортні умови для розвитку.

Досвідчений, стабільний педагогічний колектив складається з викладачів вищої та І категорій.

Спільними зусиллями методичних об’єднань та адміністрації школи ми зробили стратегію пошуку та методів визначення здібностей дітей у різних сферах:
- гуманітарний ;
- фізико-математичний;
- художньо- естетичний;
- музичного, театрального мистецтва;
- сфері спілкування та лідерства.

У школі функціонують два унікальних музеї - природничий та Зал бойової слави. У шкільних театрах "Натхнення", "Силует", "Окайом" та танцювальній студії "Стиль" учні розвиваються творчо.

Продовжується науково-дослідна робота школи як експериментальної Всеукраїнського рівня.

За наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України №843 від 27.07.2012 року в школі буде здійснюватись експериментальне дослідження, спрямоване на побудову дидактико-методичної системи розвитку дитячої творчості у межах навчально-виховного процесу дошкільного та загальноосвітнього навчального закладу.

Намагаємось навчити дітей якісно з добром та любов'ю.

1976р. - пролунав перший раз шкільний дзвоник в стінах школи.

1979р. - профілізація навчання (навчання за поглибленими програмами фізико-математичного, біологічного та гуманітарного циклів).

1980р. - в школі відкривається "Зимовий сад".

1982р. - відкривається шкільний "Природничий музей".

1987р. - 132 вчителя, починається комп'ютеризація школи. Нарешті школа переходить на режим роботи в одну зміну.

1997р. - засновано театр "Силует".

1998р. - починає працювати шкільне самоврядування.

1999р. - створено шкільний драматичний театр "Натхнення".

2004р. - відкривається "Зал героя", присвячений Афганській війні.

2006р. - школа стає спеціалізованою з поглибленим вивченням інформаційних технологій.