Cпеціалізована школа № 3 м. Києва
з поглибленим вивченням інформаційних технологій


+38 (044) 434-45-33, 434-32-55
04208, м. Київ, пр. Правды, 84

 

Класи
1-А | 1-Б1-В1-Г |
2-А2-Б| 2-В2-Г|
3-А3-Б| 3-В3-Г |
4-А| 4-Б 4-Г |
5-А5-Б| 5-В5-Г |
6-А6-Б| 6-В6-Г |
7-А7-Б7-В7-Г |
8-А| 8-Б8-В| 8-Г
9-А9-Б9-В| 9-Г
10-А10-Б
11-А |   11-Б

Розклад дзвінків
УрокЧас
18.30 - 9.15
29.25 - 10.10
310.20 - 11.05
411.20 - 12.05
512.25 - 13.10
613.20 - 14.05
714.10 - 14.55
815.00 - 15.45
915.50 - 16.35


Композиції з конкурсу "Осіння фантазія"



Роботи, представлені молодшими школярами на конкурс "Знай та виконуй Правила дорожнього руху"
Навчання в школі
Положення про конкурс “Кращий учень року”

Учасники: учні 3-х, 6-х, 8-х та 10-х класів.

Умови:

І етап

За результатами класного рейтингу та критеріями оцінювання:
Успішність (середній бал навчання);
Участь у класних та шкільних заходах;
Організація класних та шкільних заходів;
Особисті здібності (участь у предметних олімпіадах, досягнення позакласного навчання – гуртки та секції, хобі, творчість);
Від класу висуваються один або два претенденти для участі у конкурсній програмі. Заповнюється бланк “Претендента на звання “Кращий учень року”.


ІІ етап

Серед учнів-претендентів проводяться конкурси (вісім конкурсів) на виявлення:
широти кругозору;
різноманітних навичок;
вміння орієнтуватися в різних ситуаціях, зокрема в екстремальних;
начитаності ;
лідерських та організаторських здібностей.
Кожен конкурс оцінює журі у складі вчителів, членів Ради учнівського самоврядування за 12-бальною системою.
Результати заносяться у бланк.


ІІІ етап

До результатів попередніх етапів додаються середні бали з основних предметів за навчальний рік:
- російської мови та літератури;
- української мови, літератури;
- математики;
- іноземної мови;
- історії України та всесвітньої;
- природознавства або географії;
- біології (для 8, 10-х кл.);
- фізики (для 8, 10-х кл.);
- хімії ( для 8, 10-х класів).

Термін:
- І етап проходить у класах (конкурси чи за рейтингом) – грудень
- ІІ етап (загальношкільний) – лютий-березень
- ІІІ етап (загальні результати) – травень

Нагородження: відбувається у травні, переможця на кожній паралелі чекає винагорода за кошти батьківської ради.



Грає Єлизавета Стасюк


Учасники студії "Силует"


Театральна студія "Натхнення": Москалькова Катерина та Прокопова Альона


Комп'ютерна графіка. Робота Дар'ї Безпрозванної