Cпеціалізована школа № 3 м. Києва
з поглибленим вивченням інформаційних технологій


+38 (044) 434-45-33, 434-32-55
04208, м. Київ, пр. Правди, 84

 


Вступ до
1
класу


Класи
1-А | 1-Б1-В1-Г |
2-А2-Б| 2-В2-Г|
3-А3-Б| 3-В3-Г |
4-А| 4-Б 4-Г |
5-А5-Б| 5-В5-Г |
6-А6-Б| 6-В6-Г |
7-А7-Б7-В7-Г |
8-А| 8-Б8-В| 8-Г
9-А9-Б9-В| 9-Г
10-А10-Б
11-А |   11-Б

Розклад дзвінків
УрокЧас
18.30 - 9.15
29.25 - 10.10
310.20 - 11.05
411.20 - 12.05
512.25 - 13.10
613.20 - 14.05
714.10 - 14.55
815.00 - 15.45
915.50 - 16.35
Життя у таборі

У таборі «Дзвіночок» життя веселе!
Діти виступають на шкільній сцені:

Зустрічають артистів

Бажають брати активну участь у їх виступахЧитати більше...

Шкільний табір!

Закінчився навчальний рік та розпочалося веселе літо! А для школярів школи, які не хочуть розлучатися зі школою під час канікул, розпочав роботу шкільний табір «Дзвіночок». 100 учнів 1-5 класів з великим задоволенням приходять до школи, де смачно можуть поїсти в їдальні, весело погратися, відвідати цікаві музеї та театри, взяти участь у туристичних подорожах та змаганнях та багато іншого….Та вже другий рік при таборі працюють мовні гуртки під керівництвом вчителів англійської мови.

Наша талантливая ученица!

1 июня 2016 года в в Международный день защиты детей в Колонном зале Киевской городской государственной администрации состоялась торжественная церемония вручения 75 творческих стипендий талантливым ученикам. Ученица 9-А класса Лукьянчук Анастасия за успешную учебу и значительные личные творческие успехи и достижения в третий раз награждена «Творческой стипендией» главы Киевской городской государственной администрации. В творческой копилке Анастасии многочисленные Гран-при и победы в международных и всеукраинских вокальных конкурсах, она неоднократно достойно представляла школу на городских и районных конкурсах.


Желаем дальнейших творческих успехов и достижений!

Випускний вечір

28 травня відбувся святковий випускний вечір для учнів 11-х класів. 43 учня отримали атестати повної загальної освіти. Учень 11-А класу Зробок Олексій отримав Золоту медаль за найкращі досягнення у навчанні. Учні, батьки, вчителі обмінялися словами вдячності, побажаннями та спогадами. Урочистості закінчилися веселою концертною програмою!

2015-2016 навчальний рік закінчено!

Урочисто, святково та весело пройшли в школі свята щодо закінчення навчального року.

27 травня на майданчику біля школи відбулося традиційне свято «Останнього дзвоника» для випускників початкової, середньої та старшої школи. Були підведені підсумки навчального року, нагороджені найкращі учні, а саме:

- Зірку пошани отримав учень 11-А класу Зробок Олексій за багаторічні досягнення у навчанні, предметних олімпіадах, творчих здібностях;

- Стрічками «Кращий учень 2016 року» за підсумками програми учнівського самоврядування були нагороджені: Самовська Марія, 3-Б клас, Нагурна Анастасія, 6-Б клас, Костюшко Уляна, 8-В клас, Кучеренко Вячеслав, 10-А клас.

Традиційно, на кінець свята, випускники подарували глядачам шкільний вальс. Пролунав останній дзвоник у супроводі учнів Зубаревої Дарини та Дзиська Павла.

31.05.16 Колосок

У цьому навчальному році у конкурсі "Колосок" участь приймало 211 учнів. З них золотий колосок отримало 116 дітей, срібний - 137 та сертифікати - 15 учнів.
Координатор конкурсу:
вчитель початкових класів - Біляк Олена Олександрівна.

22.05.16

Вітаємо переможців!!!

Шкільна вокально-інструментальна група "High School" на IV Фестивалі дитячих талантів «Kyiv Family Fest» отримала диплом лауреату 1 ступеню.
Новини травня

Напередодні великого свята українського народу Дня Перемоги та примирення 6 травня в школі відбулася воєнно-патріотична гра «Сокіл. Джура» за участю команд 5-9 класів. На урочисте відкриття гри були запрошені вчителі школи – діти війни. За результатами змагань переможцями були визначені команди 5-Д, 6-А, 7-Д, 8-А та 9-А класів.Учні перших класів попрощалися зі своїм першим підручником – БУКВАРЕМ. 18 травня відбулися свята «Прощання з Букварем» для учнів 1-х класів. Учні поділилися своїми знаннями та вміннями, які отримали протягом навчання в першому класів.

Рік англійської мови в школі №3 продовжується. В рамках року, учні 7-А класу підготували виставу за мотивами казки «Where are my toys?» та виступили з нею перед учнями молодшої школи.
Учні школи будують мости дружби. До Дня Азербайджанської Республіки 19 травня в школі відбувся концерт українсько-азербайджанської дружби за сприянням Голови Азербайджанського культурного центру ім. Мусліма Магомаєва Гурбана Аббасова. В концерті брали участь творчі колективи школи та вихованці культурного центру. На концерт завітав посол Республіки Азербайджан в Україні Назім Алієв.

17.05.2016 Arduino в нашій школі?
Маємо новий крутий шкільний проект!
Програмування Arduino на уроках інформатики!
Автор проекту - Горбач Олег Костянтинович, вчитель інформатики в школі №3 м.Києва.

"Олег Костянтинович планує для початку створити Hackerspace в школі. Це такий простір, де кожен учень школи може долучитись до проекту із програмування пристрою чи робота, прийняти участь у змаганнях із робототехніки, написати якісну практично-орієнтовану роботу Малої Академії Наук, просто прийти та власноруч поблимати світлодіодом, привести до руху сервомашинку або створити 3D-модель запчастин, надрукувати їх та зібрати власний автоматичний пристрій", зазначено у повідомлені платформи ‎gofunded‬.org

До занять із напрямку програмування мікроконтролерів та автоматизованих пристроїв буде залучено більше 350 дітей із різних класів.

Підтримайте цю чудову інціативу: http://gofunded.org/campaigns/arduino_in_school/

28.04.2016

28 квітня в рамках тижня безпеки життєдіяльності в школі відбулися чергові заняття з цивільної оборони. Після відповідного сигналу про небезпеку, всі учні школи своєчасно були евакуйовані зі школи, а на спортивному майданчику їх очікували службовці МНС та пожежна машина. З задоволення учні сприйняли показові виступи пожежних, які продемонстрували дії в умовах небезпеки.

26.04.2016 День пам`яті

26 квітня – день пам`яті для українського народу. В цей день 30 років тому сталося найстрашніша аварія людства, аварія на Чорнобильській АЕС. В спеціалізованій школі №3 відбулися заходи щодо відзначення цієї події. Учні 8-Б та 9-Г класів провели інформаційні вісники для учнів 4-9 класів. Була підготовлена виставка малюнків, листівок та плакатів. Учні 9-А класу підготували літературно-музичну композицію, у якій висловили своє ставлення до цієї події, почуття шани та пам`яті учасникам ліквідації iаварії, погляди сучасної молоді на подію 30-річної давності.

23.04.2016 Новини квітня

16 квітня розпочалася весняна толока у школі №3. Шкільна територія та приміщення школи прибрані, полагоджені, обкопані та побілені дерева, висаджені квіти, пофарбовані споруди. Участь у толоці брали не тільки технічний персонал, учні та вчителі, а також, і батьки!
До Дня Землі в школі відбулися традиційні екскурсії до шкільного музею природознавства. Екскурсоводи, учениці 10-Б класу Поночовна Віка, Безгодкова Юля та Чупахіна Оля проводять цікаві екскурсії для учнів молодшої школи про тваринний та природний світ України.
До 30-річчя аварії на Чорнобильській АЕС, учні 9-В класу стали учасниками міжнародної конференції у Національному еколого-натуралістичному центрі. Доповіді учнів були оцінені за доцільну та цікаву інформацію.20,21 квітня відбулися фінальні конкурси за програмою учнівського самоврядування «Знай Україну. Моя маленька Батьківщина». Учасниками фіналу буди визначені 3-В, 3-Г, 4-А, 4-Г, 5-Б, 5-В, 5-Д, 6-А, 6-В, 6-Д, 7-А, 7-В, 7-Г, 7-Д, 80А, 8-Б, 8-В, 9-А та 9-Б класи. Учнями класів були підготовлені презентації та шоу-програми з інформацією про історію походження та сучасний розвиток нашого мікрорайону Виноградар, історичні, культурні, промислові та освітні місця Подолу. За підсумками поважного журі, до складу якого входили члени Ради учнівського самоврядування, визначені переможці, а нагородження відбудеться на підсумковій конференції учнівського самоврядування.
22 квітня, в рамках тижня Цивільного захисту, відбулася навчальна евакуація учнів та робітників школи. Хлопці 10-х класів, відповідно плану евакуації, відпрацювали своєчасно та організовано.

13.04.2016 Брейн-ринг

13 квітня 2016 року у спеціалізованій школі №3 відбувся щорічний правовий брейн-ринг серед команд учнів 9 класів шкіл району. Школа №3 приймала учасників змагань, як минулорічний переможець. Були підготовлені цікаві завдання за програмою вивчення правознавства у 9 класі. Питання гри були розроблені відповідно знань прав людини, трудового, кримінального та цивільного законодавства. Всі команди показали високий рівень знань та підготовки. У складі журі були представники відділу освіти та відділу юстиції Подільської держадміністрації, викладач правознавства школи №3 Олексієнко Тамара Олексіївна, діючий юрист, випускник школи Волошин Юліан. У запеклій боротьбі були визначені переможці:


  • І місце – ліцей 100 Поділ
  • ІІ місце – загальноосвітня школа №242
  • ІІІ місце – загальноосвітня школа №6

Щиро вітаємо переможців, а команді нашої школи, яка не брала участь у цьому році бажаємо перемоги на наступний рік!

12.04.2016 Увага! Учні 9-х класів!

Експериментальний проект "Школяр-програміст".

Проект розрахований на учнів 10 і 11 класів та передбачає створення класу із поглибленим вивченням програмування.

Метою проекта є надання можливості учням зі шкільних лав спробувати себе у професії програміста.

Як каже засновник та ідеолог проекта Сергій Іщеряков, щотижня упродовж чотирьох годин школярі вивчатимуть базове програмування та основи розробок програмних додатків на базі Google Android. Вартість подібних курсів в США складає дві тисячі доларів!

По закінченню програми школярі матимуть можливість отримати кваліфікаційні сертифікати на базі однієї з найбільших американських корпорацій розробників програмного забезпечення Oracle.

Якщо виникає питання - чи зможу я впоратися із навчанням, чи зможе моя дитина "потягнути" цю програму? Тоді лише подивіться на вік хлопця, який отримав кваліфікаційний сертифікат Oracle! В його віці, він вже сертифікований спеціаліст.
Отже, зміг він - зможете і Ви.

У червні 2015 року вчителі нашої школи успішно завершили інтенсивні курси за цією програмою, які проводив автор проекту Сергій Іщеряков на базі університету ім. Б. Грінченка.

Із 1 вересня 2016 року у нашій школі діти почнуть вчитися за цією програмою. Запрошуємо бажаючих до профільного
10 класу!

Станом на сьогодні, у 19 класах Києва, Івано-Франківська, Львова, Одеси ведеться навчання за новими програмами. Задіяні біля 350 учнів.

Навчальну програму з інформатики для учнів 10-11 класів інформаційно-технологічного профілю загальноосвітніх навчальних закладів (авт. С. Іщеряков) схвалено відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 21.05.2015 № 1/11-7136 з грифом «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України»


Дізнатись більше про цей проект можна за наступними посиланнями:
На сайті uacrisis.org та osvita.ua
31.03.2016 Оголошення

6 квітня 2016 року в спеціалізованій школі №3 відбудеться День театру. На 14.00, до актової зали запрошуємо всіх бажаючих познайомитися з творчістю наших учнів, вчителів, керівників театральних колективів.

У програмі Дня:

- Вистава «Одной звезды я повторяю имя…» шкільного театру «Восторг» під керівництвом вчителя російської мови та літератури Детиненко О.С.

- Композиція за мотивами творів А.П. Чехова «Размазня», «Беззащитное существо» шкільного театру «Натхнення» під керівництвом актору кіно та театру Шикули М.М.

29.03.2016 Новини березня

16 березня відбулася дуже цікава зустріч учнів 7-В класу з молодою письменницею Ганною Чипко, Лауреаткою міжнародної літературної премії ім. Олеся Гончара в бібліотеці ім. Гончара. Діти дізналися багато цікавого про творчий шлях письменниці, особливості її творчості, про стан сучасної української літератури. Адміністрація школи вдячна керівництву бібліотеки ім. Головка за організацію цікавої зустрічі.Напередодні Жіночого свята 8 березня відбулася прем`єра шкільного театру «Восторг» під керівництвом вчителя російської мови та літератури Детиненко Ольги Сергіївни. Вистава була поставлена за мотивами скандинавського епосу та присвячувалася великому почуттю – любові. Глядачі та учасники вистави отримали велике задоволення від можливості доторкнутися до великої літератури, музики тощо. Вистава супроводжувалася яскравими танцями, співами, музичним супроводом.
Традиційне свято-вітання переможців предметних олімпіад та конкурсу-захисту наукових робіт МАН «Да здравствует, разум, весна и любовь!» відбулося 17 березня. 25 призових місць зайняли учні школи з української мови та літератури, 11 місць з математики, 7 - з фізики, 14 - з біології, 13 - з географії, 6 - з історії та праву, 13 – з інформатики, 15 – з російської мови та літератури, 6 – з образотворчого мистецтва, 14 призових місць в конкурсі-захитсті науково-дослідницьких робіт Малої Академії Наук та 10 призових месць в природознавчому конкурсі «Гелеантус». Переможці та вчителі, які готували учнів до конкурсів отримали подарунки від батьківського комітету школи. Найкращій подарунок подарували на свято творчі колективи школи: шкільний хор «Жайворонок», керівник Соколова С.Ю., танцювальна студія «Лінія танцю», керівники Недощак М.М., Чорна Г.Н., учасники шкільних театрів «Окойом», «Восторг», вокально-інструментальний ансамбль 9-А класу.16 березня відбувся ІІ тур шкільного конкурсу «Кращій учень року». За програмою конкурсу участь брали кращі, за результатами І семестру, учні 3,6,8 та 10 класів. За результатами конкурсних етапів та річних оцінок будуть визначені кращі учні школи 2015-2016 навчального року.Протягом останнього тижня навчальних занять напередодні весняних канікул тривав щорічний тиждень початкової школи. Різноманітні заходи відбулися за планом тижня, в День англійської мови, літературні Дні до відзначення творчості українських митців Т.Г. Шевченка та І. Я. Франка, відбулися виставки творчих робіт та малюнків.


До Дня води відбулися традиційні заходи: конкурс плакатів та виховні заходи в 5-6 класах щодо захисту сучасної екології. Під керівництвом вчителя біології Малик Н.Ю. відбулася конкурсна програмам «Вода – джерело життя».

16.03.2016

11 березня відбувся математичний турнір для учнів 5,6 класів під керівництвом вчителя математики Шевчук Інни Василівни. Цікаві задачі, приклади, вікторини вдалося вирішувати учням під час турніру. Перемогла дружба та велике наполегливо вчити математику12 березня розпочався щорічний тиждень початкових класів. В цьому році він розпочався веселощами та ярмарком на честь Масляної. Під час тижня пройдуть цікаві заходи, конкурси, вікторини, виставки, спортивні змагання тощо.


10.03.2016

10 березня 2016 року – урочистий день для учнів шкіл масива Виноградар, які стали учасниками міської акції учнівської молоді естафети єдності, звитяги та слави в рамках національно-патріотичного проекту «Нам Україна вище над усе». В спеціалізованій школі №3 відбулася передача святого прапора 14 окремої мотопіхотної бригади Збройних сил України, який побував в запеклих боях антитерористичної операції на сході нашої країни.

Сьогодні учасниками акції стали учні шкіл 3, 63, 6 та Гімназії 257 Синеозерної. Учні шкіл присвятили свою творчість, вміння та майстерність у військовій підготовки всім бійцям, що зі зброєю в руках захищають крихкий східний кордон України, Героям, які вже не повернуться з полю боя.

З побажаннями зберігати єдність, гартувати мужність та любов до Батьківщини звернувся до учнів учасник бойових дій в зоні АТО, боєць 81 десантної штурмової бригади Ігнатьєв Георгій Олегович. Естафета єдності, звитяги та слави продовжується. Бойовий прапор 14 окремої мотопіхотної бригади Збройних сил України був переданий учням школи № 63.


Новини лютого-березня

8 лютого

Після тривалого карантину, учні школи з бажанням вчитися, приступили до навчання!

Відбулися і заплановані заходи. 9 лютого на уроці Пам`яті згадали про події минулої історії нашої Батьківщини, про молодих захисників України, які загинули у запеклому бою під Крутами та День Соборності України.
14 лютого

До Дня святого Валентина, традиційно відбувся в школі День Ласунчика, весела перерва для всіх бажаючих танцювати і розважитися та традиційна Пошта побажань та освідчень. До свята учні підготували солодкі подарунки бійцям зони АТО.15 лютого

До Дня виводу військ з Афганістану відбувся урок Мужності за участю учасника бойових дій в Афганістані викладача предмету «Захист Вітчизни» Поліщука Сергія Степановича.

24 лютого

Улюблений конкурс старших класів – конкурс спортивних, танцювальних груп «Черлідінг». У запеклій боротьбі перемогли групи 7-А, 8-Г, 9-Г та 10-А класів. Але задоволення, гарний настрій отримали всі учасники та гості свята.


1 березня

Учні школи стали учасниками естафети єдності в рамках проекту учнівської молоді «Нам Україна вище над усе» щодо передачі прапору 14 окремої мотопіхотної бригади Збройних сил України, який побував в запеклих боях антитерористичної операції на сході нашої країни. Знамена група школи прийняла прапор від учнів школи №93. Цей прапор буде знаходитися в нашій школі до 10 березня. Відбудуться відповідні заходи шани та пам`яті загиблих героїв воєнних дій в зоні АТО.

4 березня

Напередодні свята весни та жіночості 8 березня, за традицією в школи проходив День віночків, свято яке полюбили не тільки дівчата, а і хлопці, зовнішній вигляд яких в цей день був також дуже вразливий.

30.01.2016 - Вчимося у дні карантина

Завдання із предметів для повторення та вивчення під час карантину:


3 клас

4 клас

5 клас

6 клас

7 клас

8 клас

9 клас

10 клас

11 клас


Інформація постійно оновлюється - слідкуйте!

4.12.2015 - Підсумки дня відкритих дверей

3 грудня 2015 року у спеціалізованій школі №3 відбувся традиційний День відкритих дверей для батьків учнів.


Більше про підсумки заходу


1.12.2015 - Срочно нужна помощь на лечение!

День открытых дверей нашей школы, 3 декабря, мы посвящаем тебе, Влад!


У нас в школе большая беда…


Ученик 9-Б класса Мерц Владислав очень болен.

Диагноз неутешительный – острый лейкоз…

Сейчас он находится в больнице в тяжёлом состоянии, и ему срочно нужна помощь на дорогостоящее лечение.

Большая просьба ко всем неравнодушным людям помочь парню.

Номер карты ПриватБанка для перечисления помощи:
5168 7572 6902 3380
На имя Мерц Татьяна Васильевна


Давайте вместе поможем Владиславу поскорее выздороветь!!!

19.11.2015 - ЩИРО ЗАПРОШУЄМО!

3 грудня 2015 року

День відкритих дверей у спеціалізованій школі №3

ЩИРО ЗАПРОШУЄМО!


ПРОГРАМА:
10.10 – Зустріч гостей, батьків.
10.20 – Відкриті уроки вчителів за розкладом (кабінети за розкладом)
11.20 – Відкриті уроки батьків (кабінети за розкладом), ділова гра «Прийняття оперативних рішень» за участі батьків та адміністрації школи (учительська)
12.25 – Шоу-програма «Спортивні досягнення» (спортивна зала)
13.00 – Смачний обід у шкільній їдальні
13.30 – Концертна програма творчих колективів школи (актова зала)
14.00 – Підведення підсумків (актова зала)

09.11.2015 - Вітаємо з Днем української писемності

9 листопада щорічно наша країна відзначає День української писемності. В цей день в школі відбувалося справжнє свято. Учні заздалегідь готувалися до цього дня, малювали малюнки на конкурс, вчили вірші та пісні, готували поробки тощо. А для учнів 6-8 класів була проведена літературно-музична композиція, де учні показали свої знання історії створення української мови, її важкий шлях становлення як мови окремої нації, пролунали поетичні строки та уривки з творів відомих українських поетів та прикрасили свято українські пісні.
22.10.2015 - Добрі новини

22 жовтня відбувся традиційний «Інтелект – турнір» серед команд шкіл району. Команда учнів 9-Г класу нашої школи зайняла почесне ІІІ місце, що дає можливість нашій команді брати участь у міських змаганнях. Міський турнір відбудеться 10 грудня у Київському Палаці дітей та юнацтва. Побажаємо нашим учасникам плідної підготовки та перемоги. Вітаємо учасників команди: капітана команди Трофімову Світлану, Царицанську Катерину, Буру Анастасію, Тимчишина Костянтина, Оксака Микиту та Храновського Іллю! (фото 1)


До 72 річниці визволення Києва від фашистських окупантів в роки Другої світової війни в нашому районі відбувся традиційний конкурс патріотичної пісні. 17 шкіл району представили свої музичні композиції в різних номінаціях, а саме: змішані ансамблі, ансамблі середнього та старшого віку, солісти. Нашу школу представляв шкільний ансамбль «Жайворонок» з композицією на пісню з репертуару Тіни Кароль «Україна – це ти». Солістка ансамблю Лук`янчук Анастасія. Щиро вітаємо дівчат та керівника ансамблю Соколову Cвітлану Юріївну з перемогою у конкурсі, в номінації «Змішаний ансамбль». (фото 2)

12.10.2015 - Нові експозиції до дня Захисника Вітчизни

До Дня захисника Вітчизни у спеціалізованій школі №3 відбулося урочисте відкриття нових експозицій «Слава героям!» та «Зростаємо патріотами» у шкільному Залі Героя.

День захисника Вітчизни, 14 жовтня 2015 року!

Учні школи готуються до святкування Дня захисника Вітчизни, 14 жовтня 2015 року!

План заходів та конкурсів дивіться в розділі Виховання на сторінці Самоврядування.

Свято 1 вересня!
Урочисте нагородження призерів районних олімпіад
Новини

24 квітня відбудеться відкрита олімпіада з математики "Умники" для учнів 4-их класів.


Початок о 16.00.
Реєстрація з 15.00 до 15.45 в вестибулі школи.


До року Т.Г. Шевченка в школі завершився цикл, присвячений 200-річю Великого Кобзаря. 12 березня відбулася прем`єра шкільного театру „Натхнення” за твором С. Васильченка „У бур`янах”. Учасникам театральної композиції, учням 11-х класів вдалося передати атмосферу спогадів, особливе відчуття чарівної поезії Т.Г. Шевченка. 18 березня відбулися літературні читання „Слово Шевченкове мовами народів світу”. Відомі вірші поета пролунали у виконанні учнів 5-11 класів англійською, німецькою, іспанською, чеською, польською, французькою, грузинською та азербайджанською мовами.


20 березня в школі пройде вже традиційний День відкритих дверей. Детальніше...


6 березня , за пропозицією учнівського самоврядування, вперше у школі відбувся День жіночості, краси та свято віночків, який в цьому році присвячувався 200-річчю Т.Г. Шевченка. Дівчата та вчительки школи протягом дня демонстрували свої власні віночки та відповідні вбрання. А на кінець дня відбувся конкурс віночків між дівчатами 5-6 класів. Конкурсантки захищали віночки, зроблені власними руками, розповідали історію походження цього українського вбрання та продемонстрували свої творчі здібності. Цей день став справжнім святом краси, любові та весни. Отже, в історії нашої школи започаткована ще одна традиція!

Фотозвіт...

4 березня учні спеціалізованої школи №3 сплели свій вінок вдячності, любові та шани Великому Кобзареві. До 200-річчя Тараса Шевченка відбулася літературно-музична композиція зі спогадів про творчий шлях Кобзаря, з віршів самого Шевченка та віршів відомих авторів, з пісень та танців та сюжетів про його життя. До свята „У вінок Кобзареві” була підготовлена виставка творчих робіт учнів школи, кращі малюнки та композиції присвячені сюжетам за творами Т.Г. Шевченка.

Фотозвіт...

26 лютого відбувся ІІ етап програми учнівського самоврядування школи „Кращий учень року”, у якому претенденти на звання кращого учня продемонстрували свої інтелектуальні та творчі здібності. За попередніми підсумками лідирують у програмі учні: 3-А класу – Шевченко Олена, 6-А класу – Озерова Дарина, 8-Б класу – Терещук Олександра. Загальні результати будуть підведені в кінці навчального року та проголошені на святі „Останнього дзвоника”.


25 лютого відбувся конкурс, якого так чекали в школі учні старших класів, традиційний конкурс спортивних танцювальних команд груп підтримки. До конкурсу готувалися довго та наполегливо і, в результаті, дбайливих тренувань, команди 7-11 класів вразили своїми вміннями, а саме: артистичністю, оригінальністю, ритмічністю, неординарністю, професіональними здібностями та отримали підтримку, задоволення та симпатії з боку глядачів. Встановити переможців у запеклій боротьбі професіоналів було дуже важко. Але за рішенням журі місця поділи дві групи учасників наступним чином:
7-8 класи:
ІІІ місце – 8-Б, 8-В, 7-Б, 7-В
ІІ місце – 8-Г, 7-Г
І місце – 7-А, 8-А
9-11 класи:
ІІІ місце – 11-А, 9-В
ІІ місце – 11-Б, 9-А
І місце – 10-А


14 лютого – улюблене свято шкільної молоді. За традицією, цього дня в закладі працює пошта для привітань, відбуваються концерти по класах, конкурси та інші розважальні заходи. А цього року відбувся ще й традиційний День ласунчика. Протягом дня всі класи створили свої торговельні майданчики, де можна було купити різноманітні смаколики, виготовлені руками дітей та батьків. За рішенням учнівської та батьківської ради цього року частину коштів від продажу було передано у благодійний фонд школи – 3250 грн. Наступна благодійна акція відбудеться 20 березня під час проведення Дня відкритих дверей.
<<Детальніше...>>


13 лютого до Дня пам`яті учасників війн на територіях інших держав у школі відбулися Уроки мужності, бібліотечні уроки, зустрічі з учасниками війн, екскурсії у шкільному Залі Героя. 13 лютого відбулася Почесна вахта у шкільному Залі Героя до 25-річчя виводу радянських військ з Афганістану.


Підведені підсумки районного квест-проекту „Мій Шевченко” до 200-річчя з дня народження Кобзаря. У мовно-літературному конкурсі визначені переможцями учні 3-Б класу Верещака Злата та Сабіна, 4-А класу Волкова Поліна, 4-Б класу Аржановський Арсеній, 4-В класу Кононенко Дарина, 5-А класу Ігнатьєв Олександр, 5-Б класу Войцехівська Олександра, Гаврилюк Валерія, 6-В класу Костюшко Уляна, 6-Г класу Ще ненко Максим, 7-А класу Кременецька Лізавета, 7-Г класу Радкевич Евеліна. У мистецькому конкурсі І місце посіли Телега Ірина, 5-Д клас, Малійська Лізавета, Курашова Олена, 5-В клас, худашова Марина, 5-Д клас. У конкурсі мультімедійних презентацій – переможці: Борщик Катя, Гиря Тетяна, 10-Б клас, Трофімова Катерина, Каліта Юлія, 10-А клас.


В школі продовжуються заходи до 200-річчя Т.Г. Шевченка. Відповідно програмі очних та заочних екскурсій „Ім`я Шевченка на карті України, на карті міста” учні школи відвідали філіал Національного музею Т.Г. Шевченка „Хатинка на Приорці”. Учням сподобалися спогади про події перебування Кобзаря у нашому місті та розповідь про побут та національні особливості життя у часи життя поета.


19 грудня – улюблене свято всіх дітлахів, свято Св. Миколая. За традицією учнівського самоврядування школи, до учнів молодших класів завітав Св. Миколай зі своїми друзями, піснями, щирими вітаннями і, звісно, подарунками. Веселі програми-вітання підготували учні 7-х класів. Подарунки і вітання від батьківського комітету та директора школи отримали і діти пільгових категорій школи.


6 грудня в школі проходили заходи щодо відзначення Дня збройних сил України. Цікаво і оригінально пройшов захід для старшокласників, а саме: шкільний випуск програми «Марш-кидок», яку підготували учні 10-11 класів під керівництвом викладача „Захист Вітчизни” Поліщука Сергія Степановича та класного керівника 10-Б класу Кулі Лідії Юріївни. Ведучі програми познайомили присутніх з історією становлення армії незалежної України, розповіли про сучасне оснащення та формування армії. З величезним захопленням спостерігали глядачі за демонстрацією вмінь юнаків-фізичної та військової підготовки. І, як справжні військові, завершили свято юнаки бадьорою піснею «Если бы парни всей Земли».


28 листопада відбулися літературні читання до 200-річчя Т.Г. Шевченка „У світлиці луна слово Шевченкове” для учнів 3-х класів. Літературно-музична композиція, яку підготували учні 3-В класу, поповнила знання учнів про життя та творчість великого поета. Під час заходу учні продемонстрували свої малюнки до творів поета, які лунали у світлиці.


26 листопада відбувся попередній етап чергового туру проекту учнівського самоврядування школи „Знай Україну”. За рішенням керівників проекту минулого року, черговий етап буде присвячений найчудовішим місцям, подіям, людям нашої країни. „Чудеса України” були представлені учнями 3-9 класів. Найбільш цікавими пропозиціями щодо обрання найчудовішого місця чи відомих діячів України були презентації 4-А класу – площа Ринок у місті Львів, 4-Б класу – заповідник Асканія-Нова, 5-Г класу – Шацькі озера Волинської області, 6-Б класу – видатні Шевченківські місця Черкаської обл., 6-В класу – видатна актриса Марія Заньковецька, 6-Г класу – Острозька академія Рівненської області, 7-А класу – місто Ольвія Миколаївської області, 8-А класу – музей Чорноморського флоту міста Севастополя, 9-Б класу – Києво-Печерська Лавра. В березні місяці відбудеться підсумковий тур проекту „Знай Україну”.


Протягом жовтня-листопада місяця в школі відбувалися заходи до 70-річчя визволення Києва, річниці визволення України від фашистських загарбників, серед яких відвідування експозицій шкільного Залу Героїв. Екскурсійну програму до оновлених експозицій було підготовлено вчителем Поліщуком С.С. Підсумком проведеної роботи відбувся історичний брейн-ринг серед команд знавців історії 3-11 класів. Кращими знавцями подій визволення Києва та України були визначені команди 3-А, 4-Д, 6-Г, 7-В, 7-Г, 8-Б, 9-А та 11-А класів. В кожному класі відбулися Уроки мужності, зустрічі з ветеранами та учасниками подій Великої Вітчизняної війни.


3 жовтня За традицією до Дня вчителя в школі відбувся конкурс творчих робіт „Мовою квітів”. Кращі роботи та композиції представили 1-А, 2-А, 3-Б, 4-А, 5-А, 6-Г, 7-А, 8-А, 10-Б класи. Під час урочистого концерту до Дня вчителя відбулося нагородження учнів за програмою „Кращій учень року” за результатами 2012-2013 навчального року, а саме: Вікарчук Ігор, 11-А клас, Зробок Олексій, 9-А клас, Кременицька Єлизавета, 7-А клас та Волкова Поліна, 4-А клас. Творчі колективи школи подарували любим учителям справжнє свято.


1 вересня 2013 року розпачалося святом „Першого дзвоника”, шкільна родина урочисто прийняла до складу чотири перших класів та новий п`ятий клас. Після лінійки відбулися перші уроки, які були присвячені 200-річчу Т.Г. Шевченка. В цей день свято продовжилося для школярів міста Києва , які отримали можливість ознайомитись з роботою позашкільних закладів на Хрещатику. Наша школа представила один з напрямків позашкільної діяльності – це туристсько-краєзнавча робота під керівництвом Хоменка А.П. Всім учасникам акції було дуже цікаво познайомитися з роботою шкільного гуртка.


Робочі будні