Cпеціалізована школа № 3 м. Києва
з поглибленим вивченням інформаційних технологій


+38 (044) 434-45-33, 434-32-55
04208, м. Київ, пр. Правды, 84

 

Вступ у 1 клас

Класи
1-А | 1-Б1-В1-Г |
2-А2-Б| 2-В2-Г|
3-А3-Б| 3-В3-Г |
4-А| 4-Б 4-Г |
5-А5-Б| 5-В5-Г |
6-А6-Б| 6-В6-Г |
7-А7-Б7-В7-Г |
8-А| 8-Б8-В| 8-Г
9-А9-Б9-В| 9-Г
10-А10-Б
11-А |   11-Б

Розклад дзвінків
УрокЧас
18.30 - 9.15
29.25 - 10.10
310.20 - 11.05
411.20 - 12.05
512.25 - 13.10
613.20 - 14.05
714.10 - 14.55
815.00 - 15.45
915.50 - 16.35
І Н Ф О Р М А Ц І Я
про роботу школи
в позаурочний час станом на 10 вересня 2015 року

Назва гуртка Напрямок діяльності гуртка Керівник Фах Вік дітей Режим роботи по кожній групі
1. Драматичний гурток,
театр «Натхнення»
Художньо-естетичний Лимар Л.Д. Артистка 10-11 кл. Вівторок
15.00-17.00
четвер 14.30-17.00
2. Драматичний гурток,
театр «Натхнення»
Художньо-естетичний Шикула М.М. Артист 8-9 кл. Понеділок
п`ятниця
14.00-17.00
субота
11.00-14.00
3. Хореографічний гурток
«Фрістайл»
Художньо-естетичний Чорна Г.Н. Керівник гуртка 6-9 кл. Вівторок
15.00-17.00
четвер
14.30-17.00
4. Творчий колектив
„Театр моди „Силует”
Художньо-естетичний Недощак М.М. Керівник гуртка 1-11 кл. Понеділок
15.00-17.00
четвер
14.30-17.00
5. Творчий колектив
„Театр поезії „Окойом”
Художньо-естетичний Луб`янська І.Е. Директор школи 8-11 кл. Вівторок
14.30-16.30
6. Творчий колектив
„Літературний театр „Восторг”
Художньо-естетичний Детиненко О.С. Вчитель російської мови та літератури 6-10 кл. Вівторок
п`ятниця
14.00-16.00
7. Творчий колектив
„Театр „Колобок”
Художньо-естетичний Каплюк Н.В. Вчитель початкових класів 1 кл. Середа
14.00-16.00
8. Шкільний хор
«Жайворонок»
Художньо-естетичний Соколова С.Ю. Вчитель музики 1-11 кл. Понеділок
середа
п`ятниця
14.00-17.00
9. Туристсько-краєзнавчий Туристсько-краєзнавчий Хоменко А.П. Педагог-організатор 6-11 кл. Середа
п`ятниця
15.00-16.30
16.30-18.00
неділя
10.00-15.00
10. Клуб виховного центру молодших школярів „Шкільний дім” «Цікаві мандрівки» Туристсько-краєзнавчий Сиротюк Л.С. Заступник директора 1-4 кл. Понеділок
п`ятниця
14.00-16.00
11. Рада шкільного природознавчого музею Еколого-натуралі стичний Шкуратовсь ка Г.С. Вчитель біології 9-11 кл. Вівторок
14.00-16.00
12. Клуб виховного центру молодших школярів „Шкільний дім” "Стежинками екологічних знань" Еколого-натуралі стичний Сиротюк Л.С. Заступник директора 1-4 кл. Понеділок
п`ятниця
14.00-16.00
13. Гурток авіамоделювання Науково-технічний Горбач О.К. Вчитель інформатики 1-4 кл. Понеділок
15.00-17.00
14. Гурток робототехніки Науково-технічний Горбач О.К. Вчитель інформатики 4-8 кл. П`ятниця
15.00-17.00
15. Гурток фізики «Винахідник» Науково-технічний Старощук В.А. Вчитель фізики 4-11 кл. Понеділок
15.00-17.00
четвер
14.30-17.00
16. Клуб виховного центру молодших школярів „Шкільний дім” «Інтелект» Науково-технічний Ігнатьєва С.М. Вчитель початкових класів 1-4 кл. Понед – п`ят.,
14.00-16.00
17. Секція виховного центру молодших школярів „Шкільний дім” «Дитяча майстерня» Дослід ницько-експеремен тальний Карпенко Т.О. Вчитель початкових класів 1-4 кл. Понед – п`ят.,
14.00-16.00
18. Спортивна секція ЗФП Фізкультурно-спортивний Отвага О.І. Вчитель фізкультури 5-9 кл. Понед., середа, четвер 14.00-17.00
19. Спортивна секція з хортінгу Фізкультурно-спортивний Киблицький Р.В. Керівник гуртка 1-11 кл. Понед., 15.00-17.00, четвер, 14.30-17.00
20. Спортивна секція ЗФП Фізкультурно-спортивний Поліщук С.С. Вчитель фізкультури 8-11 кл. Вівт., 15.00-17.00, четвер, 14.30-17.00
21. Спортивне орієнтування Фізкультурно-спортивний Хоменко А.П. Педагог-організатор 8-11 кл. Середа, п`ят., 14.00-17.00, неділя, 12.00-15.00
22. Спортивна секція з волейболу Фізкультурно-спортивний Вітюк Е.П. Вчитель фізкультури 8-11 кл. Вівт., четвер, п`ят., 14.00-17.00
23. Секція „Захист Вітчизни” Військово-патриотичний Поліщук С.С. Викладач „Захист Вітчизни” 10-11 кл. Понед., п`ятн., 14.00-17.00, Субота, 10.00-13.00
24. Рада шкільного музею „Зал Героїв” Військово-патриотичний Поліщук С.С. Викладач „Захист Вітчизни” 8-10 кл. Четвер, 14.00-16.00
25. Рада учнівського самоврядування Суспільно-реабіліта ційний Хоменко А.П. Педагог-організатор 8-11 кл. П`ят., 14.00-16.00
26. Шкільний пресцентр Суспільно-реабіліта ційний Хоменко А.П. Педагог-організатор 8-11 кл. Середа, 14.00-16.00
27. Клуб виховного центру молодших школярів „Шкільний дім” «Дружня сімейка» Суспільно-реабіліта ційний Соколовська В.В. Вчитель початкових класів 1-4 кл. Понед – п`ят., 14.00-16.00

Для допитливих

Тематична атестація

Поміркуй!
Не бойся, что не знаешь — бойся, что не учишься.