Cпеціалізована школа № 3 м. Києва
з поглибленим вивченням інформаційних технологій

+38 (044) 434-45-33, 434-32-55
04208, м. Київ, пр. Правды, 84

Вступ у 1 клас

Класи
1-А | 1-Б1-В1-Г |
2-А2-Б| 2-В2-Г|
3-А3-Б| 3-В3-Г |
4-А| 4-Б 4-Г |
5-А5-Б| 5-В5-Г |
6-А6-Б| 6-В6-Г |
7-А7-Б7-В7-Г |
8-А| 8-Б8-В| 8-Г
9-А9-Б9-В| 9-Г
10-А10-Б
11-А |   11-Б

Розклад дзвінків
УрокЧас
Шкільний природничий музей

Керівник музею – вчитель біології Шкуратовська Ганна Степанівна

Музей відкрито до 1500-річчя Києва у квітні 1982 року. Перші матеріали, представлені в музеї, були підготовлені та надані міськими біологічним та зоологічним музеями при участі учнів школи, які готували матеріали у наукових гуртках при музеях. Експозиції музею поповнюються за результатами роботи пошукових груп музею та шкільного туристсько-краєзнвчого гуртку.

Зміст діючих експозицій:

• Фауна України
  • Флора України
  • Розвиток життя на Землі
  • Наш край
  • Зимовий сад
  • Куточки живих тварин

При музеї діє лекція, екскурсійна групи, які проводять роботу:

• екскурсії
  • тематичні уроки
  • біолого-географічні, екологічні уроки
  • учнівські конференції
  • лекції
  • предметні тижні
  • районні, міські семінари для вчителів, адміністрацій шкіл
  • зустрічі з цікавими людьми
  • виставки
    • малюнків, плакатів;
    • зелених куточків;
    • домашніх тварин
  • шкільні свята:
    • до Дня Довкілля
    • до Дня Землі
    • “До планети Здоров`я”

Матеріали музею використовуються для науково-дослідницьких робіт учнів школи МАН з біології, екології, які постійно займають призові міста районного та міського рівня.

Шкільний музей “Зал Героїв”

Керівники музею:
вчитель історії Олексієнко Тамара Олексіївна,
викладач предмету «Захист Вітчизни» Поліщук Сергій Степанович

Шкільний музей Зал Героїв діє з 1982 року. Перші експозиції музею були створені при підтримці та сприянні ветеранів, що проживали в мікрорайоні школи. На даний час більшість цих матеріалів знаходиться в архівах Національного музею України у Другій світовій війні.

За допомогою зібраних матеріалів пошукових груп учнів школи у 1983 році була створена експозиція присвячена подвигам Героя Радянського Союзу, Національного Героя Франції В.В. Порика (вулиця імені героя знаходиться поряд зі школою).

У 1983 році відкрита експозиція присвячена випускнику школи Юрію Зозулі, який геройське загинув в Афганістані у 1982 році. Ця експозиція стала основою до створення нових розділів Залу щодо подій Афганської війни та участі у ній колишніх учнів школи, що створювалися при підтримці міської та районної ради ветеранів Афганської війни та діють з 2004 року.

До 70-річчя визволення Києва та України від фашистських загарбників переоформлені та діють експозиції:

• Герой Радянського Союзу, Національний Герой Франції В.В.Порик
  • Героїчна історія Виноградаря
  • Визволення України
  • Герої Афганської війни. Афганістан вчора та сьогодні
  • Діюча виставка малюнків

14 жовтня 2015 року відбудеться урочисте відкриття нових експозицій «Слава героям!» та «Зростаємо патріотами» щодо огляду сучасних подій у державі, співпраці учнів та батьків з волонтерськими службами, взаємодії з бійцями АТО. При музеї постійно діють лекційні та екскурсійні групи, які проводять екскурсії, уроки Мужності, уроки пам`яті, історико-географічні уроки, учнівські конференції, політичні дебати, правові лекторії. Діють пошукові групи. Проводяться районні, міські семінари для вчителів, адміністрацій шкіл, зустрічі з ветеранами, учасниками воєнних дій, виставки малюнків, плакатів, шкільні свята.

Для допитливих

Тематична атестація

Поміркуй!
Не бойся, что не знаешь — бойся, что не учишься.