Cпеціалізована школа № 3 м. Києва
з поглибленим вивченням інформаційних технологій


+38 (044) 434-45-33, 434-32-55
04208, м. Київ, пр. Правды, 84

 

Вступ у 1 клас

Класи
1-А | 1-Б1-В1-Г |
2-А2-Б| 2-В2-Г|
3-А3-Б| 3-В3-Г |
4-А| 4-Б 4-Г |
5-А5-Б| 5-В5-Г |
6-А6-Б| 6-В6-Г |
7-А7-Б7-В7-Г |
8-А| 8-Б8-В| 8-Г
9-А9-Б9-В| 9-Г
10-А10-Б
11-А |   11-Б

Розклад дзвінків
УрокЧас
18.30 - 9.15
29.25 - 10.10
310.20 - 11.05
411.20 - 12.05
512.25 - 13.10
613.20 - 14.05
714.10 - 14.55
815.00 - 15.45
915.50 - 16.35
Переможці олімпіад - наша гордість
Переможці районних олімпіад 2016-2017 навчального року
Переможці шкільних олімпіад 2016-2017 навчального року
Прізвище та ім'я учня Клас Досягнення
УКРАЇНСЬКА МОВА ТА ЛІТЕРАТУРА
Кучеренко В'ячеслав Сергійович
Шейдаєва Сабіна Ельшадкизи
Янковська Діана Олександрівна
Харченко Роман Андрійович
Поночовна Вікторія Сергіївна
Залєська Олена Михайлівна
Бура Анастасія Олександрівна
Кременицька Єлизавета Сергіївна
Трофімова Світлана Сергіївна
Радкевич Евеліна Сергіївна
Царицанська Катерина Сергіївна
Машовець Дарія Геннадіївна
Нечипорук Анна Василівна
Гайдученко Марія Олександрівна
Жук Дмитро Валентинович
Маркітанов Павло Костянтинович
Муха Тимофій Михайлович
Данченко Софія Богданівна
Ігнатьєв Олександр Валерійович
Азатян Ані Варданівна
Войцехівська Олександра Русланівна
Чупахіна Поліна Юріївна
Костюшко Уляна Вікторівна
Караченко Ольга Олексіївна
Озерова Дар'я Сергіївна
Кравченко Вероніка Сергіївна
Горбасенко Ілля Олегович
Цопа Катерина Ігорівна
Аржековський Арсеній Олександрович
Кононенко Дарина Юріївна
Нагурна Анастасія Максимівна
Верьовочкін Максим Сергійович
Стецюк Михайло Олександрович
Македон Остап Володимирович
11-А
11-А
11-А
11-Б
11-Б
10-А
10-А
10-А
10-А
10-А
10-А
10-Б
10-Б
8-Д
8-Д
8-А
8-А
8-А
8-А
8-Г
8-Б
9-В
9-В
9-А
9-А
9-Б
9-Б
7-В
7-В
7-Б
6-В
6-Г
6-Г
6-Г
ІІ
ІІ
ІІІ
І
ІІ
ІІІ
ІІ
ІІІ
ІІІ
ІІІ
ІІІ
ІІІ
ІІІ
ІІІ
ІІІ
ІІ
ІІІ
ІІІ
ІІІ
ІІІ
І
І
ІІ
ІІІ
ІІ
ІІ
ІІ
ІІ
І
ІІ
ІІІ
І
ІІ
ІІІ
РОСІЙСЬКА МОВА ТА ЛІТЕРАТУРА
Абражевич Поліна Артурівна
Звичайная Анастасія Одександрівна
Трофімова Світлана Сергіївна
Залеська Олена Михайлівна
Бура Анастасія Олександрівна
Крименицька Єлизавета Сергіївна
Царицанська Катерина Сергіївна
Лук`янчук Анастасія Василівна
Горбасенко Ілля Олегович
Озерова Дарья Сергіївна
Цопа Катерина Ігорівна
Артюшенко Анна Володимирівна
Забойченко Наталія Андріївна
Діхтяренко Артур Олександрович
Байрамова Фаріде Фаїч кизи
Зварич Дарья Миколаївна
Топорова Єлизавета Костянтинівна
Худушина Марина Андріївна
Жук Дмитро Валентинови
Маркітанов Павло Костянтинович
Муха Тимофій Михайлович
Чупахіна Поліна Юріївна
Ігнатьєв Олександр Валерійович
Данченко Софія Богданівна
Войцеховська Олександра Русланівна
Азатян Ані Вардамівна
Логванов Пилип Анатолійович
Осипенко Вероніка Вьячеславівна
11
11
10
10
10
10
10
10
9
9
9
9
9
9
9
9
9
8
8
8
8
8
8
8
8
8
8
8
2
1
1
2
2
3
3
3
1
1
1
1
2
2
3
2
3
1
1
1
1
2
2
2
2
2
3
3
МАТЕМАТИКА
Богачов Кирило Геогрійович
Звичайная Анастасія Одександрівна
Кучеренко В`ячеслав Сергійович
Терещук Олександра Сергіївна
Харченко Роман Андрійович
Залеська Олена Михайлівна
Гришко Валерій Валерійович
Каюмов Артур Алішерович
Кононенко Вікторія Олександрівна
Малюк Валерій Олександрович
Оксак Микита Андрійович
Трофімова Світлана Сергіївна
Чернухін Владислав Ігорович
Діхтяренко Артур Олександрович
Байрамова Фаріде Фаїч кизи
Забойченко Наталія Андрїївна
Кравченко Вероніка Сергіївна
Куркудим Андрій Петрович
Озерова Дар'я Сергіївна
Цопа Катерина Ігоровна
Азатян Ані Варданівна
Данченко Софія Богданівна
Дішель Валерія Романівна
Дука Артем Андрійович
Ігнатьєв Олександр Валерійович
Курашева Альона Денисовна
Логванов Пилип Анатолійович
Малінська Єлізавета Олександрівна
михальченко Катерина Станіславівна
Осипенко Вероніка В`ячеславівна
Терещенко Альона Володимирівна
Удотов Данило Андрійович
Шашков Ярослав Олександрович
Шевчук Данило Денисович
Покорук Владислава Сергіївна
Мандельштам Давид Олександрович
Махно Уляна Олександрівна
Машовец Наталія Юрівна
Нагурная Анастасія Максимівна
Веревочкін Максим Сергійович
Гой Марія Олександрівна
Жирнов Денис Максимович
Македон Остап Володимирович
Шевченко Олена Григорівна
11
11
11
11
11
10
10
10
10
10
10
10
10
9
9
9
9
9
9
9
8
8
8
8
8
8
8
8
8
8
8
8
8
8
7
7
7
7
7
6
6
6
6
6
1
1
2
3
2
1
3
3
3
3
2
1
3
1
3
1
3
3
2
2
1
1
3
1
3
1
2
1
3
2
2
3
2
2
1
3
1
2
3
1
2
3
3
1
АНГЛІЙСЬКА МОВА
Варенья Ілля Андрійович
Богачов Кирило Георгійович
Кучеренко В`ячеслав Сергійович
Логванов Філіп Анатолійович
Ярчук Максим Валентинович
Осипенко Вероніка Валентинівна
Палій Андрій Геннадійович
Забойченко Наталія Андріївна
Костюшко Уляна Вікторівна
Артюшенко Анна Володимирівна
Крименицька Єлізавета Сергіївна
Ратаніна Софія Євгенівна
Чернухін Владислав Ігорович
Радкевич Евеліна Сергіївна
Сливко Павло Сергійович
Дехтяренко Артур Олександрович
Лавренюк Ганна Вадимівна
Ювчик Андрій Сергійович
Бура Анастасія Олександрівна
11
11
11
8
8
8
9
9
9
9
10
10
10
10
9
9
9
2
10
1
2
3
1
2
3
1
2
2
3
1
2
3
3
2
2
3
3
3
БІОЛОГІЯ
Абражевич Поліна Артурівна
Богачов Кирило Георгійович
Кучеренко В`ячеслав Сергійович
Гордій Дарина Андріївна
Поночовна Вікторія Сергіївна
Звичайна Анастасія Олександрівна
Доброходська Анастасія Вадимівна
Машовець Дарія Геннадіївна
Нечипорук Анна Василівна
Залеська Олена Михайлівна
Крименицька Єлізавета Сергіївна
Трофімова Світлана Сергіївна
Царицанська Катерина Сергіївна
Малюк Валерій Олександрович
Сливко Павло Сергійович
Чельцов Георгій Сергійович
Трикуль Ксенія Анатоліївна
Осередько Анна Анатоліївна
Бура Анастасія Олександрівна
Іваникіна Анастасія Сергіївна
Топорова Єлизавета Костянтинівна
Коваль Назар Сеогійович
Ігнатьєв Олександр Валерійович
Музалевська Альона Дмитрівна
Логванов Пилип Анатолійович
Маркітанов Павло Костянтинович
Муха Тимофій Михайлович
11
11
11
11
11
11
11
10
10
10
10
10
10
10
9
9
9
9
10
9
9
9
8
8
8
8
8
1
2
3
2
2
3
3
1
1
1
1
2
2
3
1
2
2
2
3
3
3
3
1
2
3
3
1
ГЕОГРАФІЯ
Войцеховська Олександра Русланівна
Сардарян Арсен Артакович
Чупахіна Поліна Юріївна
Логванов Філіп Анатолійович
Удодов Даніїл Андрійович
Ігнатьєв Олександр Валерійович
Музалевська Олена Дмитрівна
Данченко Софія Богданівна
Муха Темофій Михайлович
Горбасенко Ілля Олегович
Крименицька Єлізавета Сергіївна
Кравченко Вероніка Сергіївна
Чернухін Владислав Ігорович
Озерова Дарія Сергіївна
Сливко Павло Сергійович
Зварич Дарія Миколаївна
Цопа Катерина Ігорівна
Трофімова Світлана Сергіївна
Бура Анастасія Олександрівна
Брітченко Сергій Петрович
Царицанська Катерина Сергіївна
Ковальов Олександр Юрійович
Залеська Олена Михайлівна
8
8
8
8
8
8
8
8
8
9
10
9
10
9
9
9
9
10
10
10
10
10
10
1
2
2
2
1
1
1
2
2
2
1
2
2
1
2
1
1
1
2
1
2
3
1
ФІЗИКА
Редькін Микита Олександрович
Богачов Кирило Георгійович
Кучеренко В`ячеслав Сергійович
Звичайна Анастасія Олександрівна
Харченко Роман Андрійович
Малюк Валерій Олександрович
Сероглазов Данило Олександрович
Забойченко Наталія Андріївна
Палій Андрій Геннадійович
Залеська Олена Михайлівна
Крименицька Єлізавета Сергіївна
Трофімова Світлана Сергіївна
Логванов Пилип Анатолійович
Лу Ян Фен
Муха Тимофій Михайлович
Махно Уляна Олександрівна
Машовець Наталія Юріївна
Тарасова Софія Кирилівна
Филин Денис Дмитрійович
Корженовська Марія Олександрівна
Ростовцева Єлизавета Ігорівна
Павленко Дмитро Володимирович
11
11
11
11
11
10
9
9
9
10
10
10
8
8
8
7
7
2
7
7
7
7
3
2
3
3
3
2
2
1
3
1
1
2
3
3
2
1
1

2
3
3
3
ХІМІЯ
Поночовна Вікторія Сергіївна
Трофімова Світлана Сергіївна
Залеська Олена Михайлівна
Озерова Дарія Сергіївна
Сливко Павло Сергійович
Кравченко Вероніка Сергіївна
11
10
10
9
9
9
1
1
2
1
1
2
ІСТОРІЯ
Музалевська Олена Дмитрівна
Муха Темофій Михайлович
Крименицька Єлізавета Сергіївна
Трофімова Світлана Сергіївна
Залеська Олена Михайлівна
Озерова Дарія Сергіївна
Сливко Павло Сергійович
Бівалькевич Єлизавета Богданівна
Забойченко Наталія Андріївна
Янковська Діана Олександрівна
Кучеренко В`ячеслав Сергійович
8
8
10
10
10
9
9
9
9
11
11
2
1
2
1
2
3
3
3
3
2
3
ПРАВОЗНАВСТВО
Дехтяренко Артур Олександрович
Костюшко Уляна Вікторівна
Озерова Дарина Сергіївна
Сливко Павло Олександрович
Кравченко Вероніка Сергіївна
Цопа Катерина Ігорівна
Шмельова валерія Ігорівна
Горбасенко Ілля Олегович
9
9
9
9
9
9
9
9
1
2
2
2
3
3
3
1
ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО
Шевченко Олена Григорівна
Кононенко Ніна Русланівна
Обідовська Олена Віталіївна
Нагурна Анастасія Максимівна
Ткачук Діана Сергіївна
Войцеховська Олександра Русланівна
Зварич Дарія Миколаївна
Асланова Офелія Мовсун-кизи
Тимчук Влада Сергіївна
Машовець Дарина Геннадіївна
6
6
7
7
8
8
9
9
11
10
1
2
1
2
2
2
1
2
1
1
WEB – дизайн
Дубровский Андрій Ігорович
Шашков Ярослав Олександрович
Пуха Катерина Тарасівна
Кривенков Вадим Іванович
Сєроглазов Данило Олександрович
Кременицика Єлізавета Сергіївна
Терещук Олександра Сергіївна
Соломаха Олександр Олександрович
Безуглий Микита В'ячеславович
Смутчак Андрій Ігорович




9-А
10-А
11 А
10А


1
2
2
2
1
1
2
1
1
1
КОМП'ЮТЕРНА ГРАФІКА
Садовенко Віктор Вікторович
Кононенко Нина Вікторівна
Данченко Софія Богданівна
Шугайло Дарія Олексіївна
Панюкова Іоанна Володимирівна
Ільін Дмітрій Сергійович
Лучицький Данило Володимирович
Водотієць Дар'я Володимирівна
Косовенко Денис Анатолійович
Асланова Офелія Мовсум кизи
Кравченко Вєроніка Сергіївна
Курашова Альона Денисівна
Яроменок Катерина Дмитрівна
Малинська Єлизавета Олександрівна
10Б













1
2
1
2
2
1
1
2
1
1
2
2
1
3
ПРОГРАМУВАННЯ
Харченко Роман Андрійович
Малюк Валерий Олександрович
Сєроглазов Данило Олександрович
Кривенков Вадим Іванович
11Б
10А


1
1
1
1
Переможці районних та міських олімпіад 2014-2015 навчального року
ПІ учня Клас Досягнення
Зробок Олексій

Призер міського етапу
10-А Українська мова - I
Географія - I
Історія - II
Біологія - I
Хімія - II
Географія - I
Біологія - II
Залеська Олена 8-А Українська мова - III
Географія - III
Історія - III
Фізика - III
Кременицька Єлизавета

Призер міського етапу
8-А Українська мова - III
Англійська мова - III,
Веб-дизайн - I
Веб-дизайн - II
Російська мова - ІІ
Трофімова Світлана 8-Г Українська мова - III
Географія - II
Біологія - II
Історія - II
Харченко Роман 9-В Українська мова - II
Географія - II
Біологія - I
Веб-дизайн - I
Богачов Кирило

Призер міського етапу
9-А Математика - I
Географія - II
Біологія - III
МАН (математика) - I
Географія - II
Верьовочкин Олександр 10-А Математика - II
Фізика - II
Інформатика - I
Дзисько Павло 10-А Біологія - III
Географія - III
Образотворче мистецтво - III
Абражевич Поліна 9-А Біологія - I
МАН (біологія) - I
Комп'ютерна графіка - III
МАН (фізика) - I
Гиря Тетяна 11-Б Українська мова - I
Біологія - III
Радкевич Евеліна 8-Г Українська мова - III
Варенья Ілля 9-А Англійська мова - III
Данченко Софія 6-А Математика - III
Комп'ютерна графіка - II
Білянська Софія 11-А Астрономія - II
Комп'ютерна графіка - I
МАН (фізика)
Редькін Микита 9-А Географія - II
Фізика - II
МАН (фізика)
Сорокін Дмитро 11-А Астрономія - II
Інформатика - III
Башкіров Станіслав 11-А Інформатика - II
Тимошенко Сергій 11-А Математика - III
Інформатика - II
Цопа Катерина 7-Б Математика - III
Нестеренко Валерія 11-А Англійська мова - III
Азатян Ані 6-Г Математика - III
Ладнюк Юрій 8-Г Історія - II
Устюжанін Данило 9-А МАН (історія) - II
Борщик Катерина 11-Б МАН (історія) - I
Машовець Дар'я 8-Г Біологія - II
Янковська Діана 9-А Біологія - III
МАН (біологія) - II
Гордій Дар'я 9-В Біологія - III
Міщенко Андрій 10-Б Біологія - II
МАН (біологія) - I
Колесникова Світлана 10-А Біологія - III
Терещук Сергій 10-А Біологія - III
Машин Андрій 11-А Біологія - III
Алавердян Анастасія 9-А МАН (біологія) - I
Звичайна Анастасія 9-А МАН (математика) - I
Бура Анастасія 8-Г Географія - III
Поночовна Вікторія 9-В Географія - III
Віщак Денис 7-А Фізика - III
Орлов Максим 7-А Фізика - III
Осипа Ростислав 9-В Інформатика - II
Сокур Олексій 11-Б Комп'ютерна графіка - III
Курашова Альона 6-В Комп'ютерна графіка - III
Шугайло Дар'я 6-А Комп'ютерна графіка - III
Асланова Офелія 7-А Комп'ютерна графіка - II
Кулматова Азіза 7-В Комп'ютерна графіка - III
Садовенко Віктор 8-В Комп'ютерна графіка - II
Тимчук Влада 9-В Комп'ютерна графіка - III
Мельник Андрій 11-А МАН (фізика) - I
Горбатюк Павло 7-В Веб-дизайн - I
Терещюк Олександра 9-Б Веб-дизайн - II
Безгодкова Юлія 9-В Веб-дизайн - II
Демцюра Вікторія 11-А Веб-дизайн - II
Бережна Марина 11-А Веб-дизайн - I
Обідовська Олена 5-А Образотворче мистецтво - I
Толочко Владислав 11-А Образотворче мистецтво - III

Для допитливих

Тематична атестація

Поміркуй!
Не бойся, что не знаешь — бойся, что не учишься.