Cпеціалізована школа № 3 м. Києва
з поглибленим вивченням інформаційних технологій

+38 (044) 434-45-33, 434-32-55
04208, м. Київ, пр. Правды, 84

Вступ у 1 клас

Класи
1-А | 1-Б1-В1-Г |
2-А2-Б| 2-В2-Г|
3-А3-Б| 3-В3-Г |
4-А| 4-Б 4-Г |
5-А5-Б| 5-В5-Г |
6-А6-Б| 6-В6-Г |
7-А7-Б7-В7-Г |
8-А| 8-Б8-В| 8-Г
9-А9-Б9-В| 9-Г
10-А10-Б
11-А |   11-Б

Розклад дзвінків
УрокЧас
Театр "Надхнення"

Шкільний драматичний театр “Натхнення” існує в школі з 1999 року. Керівники театру – Заслужена артистка України Людмила Лимар та артист та викладач Академії мистецтв Михайло Шикула. До складу творчої групи театру входять учні 8-11 класів. Кожного навчального року театр готує вистави за творами відомих авторів, літературні композиції, драматичні мініатюри.

У 2005 році театр став призером міського конкурсу шкільних театральних колективів, уривок з вистави "Колнишевський у неволі" був показаний учасниками театру під час святкового нагородження на сцені театра ім. Франка.

У 2007 році у цьому ж конкурсі, актор театру Данило Синицький отримав нагороду за кращу чоловічу роль у виставі "На перші гулі".

У 2014 році, до 200-річчя Кобзаря, участь театру у районному (І місце серед шкільних театрів) конкурсі „Срібне джерело”, участь учасниці театрального колективу Юричко Ольги у міському конкурсі читців творів Т.Г. Шевченка, яка посіла призове ІІІ місце.

Учасники театральних постанов мають унікальну можливість працювати на одній сцені з видатними акторами, які у свою чергу створили всі умови, щоб зацікавити учнів займатися нелегким акторським мистецтвом. Попереду у шкільного театру нові плани, ідеї, нові ролі та нові почуття. На ювілейний вечір запрошені актори театру "Срібний острів", колишні учасники шкільного театру, багато хто з них пов`язав своє життя з творчістю, серед них студенти театральних вузів, діячі шоу-бізнеса, співаки тощо.

У репертуарі театру:
- літературна композиція за російською поезією “Срібного віку”;
- вистава “Доходне місце” за мотивами п`єси М.Островського;
- драматичні мініатюри за творами А.П.Чехова “Товстий та тонкий”, “Дорога собака”;
- уривок із п`єси В.Стефаника “Побожна”;
- композиція за твором Б.Лепкого “Калнишевський у неволі”;
- уривки з п`єси А.П.Чехова “Ведмідь”;
- вистава за твором С.Васильченка “На перші гулі”;
- вистави за творами Музи Павлової “Ідіот” та "Шпигуни";
- вистава казки “Чорний алмаз” за п`єсою В. Ейранова, А. Левинського;
- вистава за п`єсою Г. Ібсена „Ляльковий дім”;
- вистава за п`єсою Ю. Боганова „Как-то в дремучем лесу….”;
- вистава за твором М. Куліша “Мина Мазайло”;
- вистава за твором С.Васильченка “У бур`янах”;
- вистава за мотивами п`єси Жана Батіста Мольєра «Лікар по не своїй волі».

Театр "Восторг"

Літературний театр “Восторг” під керівництвом вчителя російської мови та літератури Детиненко О.С. існує з 2001 року. У репертуарі театру літературно-музичні композиції за творами авторів, які вивчаються у шкільному курсі, літературні вистави: “Чайковський та Пушкін і Україна”, за твором Антуана де Сент-Екзепюрі “Маленький принц”, за творами В.Шекспіра “З любов`ю до жінки”, за творами поетів “Срібного віку” та інші.

Театр "Окойом"

Поетичний театр “Окойом” під керівництвом директора школи Луб`янськой І.Е. існує з 2005 рок. Поетичні вистави, літературно-музичні композиції стали традиційними до урочистих шкільних свят: Дня вчителя, “Да, здравствует разум, весна и любовь”- свято-привітання переможців предметних олімпіад та інтелектуальних турнірів, батьківських конференцій тощо. До складу театру входять учні, які цінують українську та російську поезію віком із першого до одинадцятого класу.

Театр "Силует"

Шкільний театр моди “Силует” існує з 1997 року. Основна мета створення театру популірізація шкільної форми. За роки існування, завдяки необмеженій фантазії, творчості учнів були створені багато цікавих костюмів, композицій, музичних, драматичних мініатюр. До складу театру входять учні всіх вікових категорій, всі бажаючи виступати на сцені, моделювати, шити, співати та танцювати. Учні самостійно виробляють моделі своїх костюмів, підбирають музику, декорації до постановок та композицій.

Деякі учні, які мають досвід роботи у театрі, пов`язують своє життя із сучасним модельним бізнесом, музичним, хореографічним та драматичним мистецтвом.